HUNters Fiesta online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasztok leírása

+9
yumi-kun
Leelian
Elerion
Hargi2
Danee
Sajt
Kisvoszek
SilentHUN
Zeero/Serynia
13 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Kasztok leírása - Page 2 Empty Re: Kasztok leírása

Témanyitás  Gorio1997 Csüt. Jún. 23, 2011 5:00 am

Zeero/Serynia írta:
SilentHUN írta:Talán tudjátok de Sery tudja a legjobban hogy én állandóan a Statokon vacilálok.Mire tegyek hogyan fejlesszem a karakteremet illetve mit is jelentenek az egyes tulajdonságok?
STR-a fizikális erő ha jól tudom. Ha ezt fejlesztem akkor elvileg nő a fizikai sebzésem<br>
DEX-erről fingom sincs mi ez és mit csinál talán a fizikai ütések elleni védelem?<br>
END-Na ezt meg végképp nem tom mi a fene Laughing <br>
INT-hmmm talán a mágikus sebzés u.a. mint az STR csak a skillek által adott sebzést növeli?<br>
SPR-u.a. mint a DEX csak a mágikus ütések elleni védelmet növeli?<br>
<br><br>
Na most látjátok mennyire zavaros nekem ez a téma plz segítsetek értelmezni!<br>
Köszi king<br>

ha rákattolsz karakterlapodon a "Free stat" gombra, le írja mi mit eredményez.
STR = strength, azaz erő. sebzésed nő tőle.
DEX = dexterity, azaz pontosság. nő a célzás esélye, és az elkerülés esélye is.ű
END = endurance, azaz kitartás. nő a védelmed, és a hp-d.
INT = v intelligence, v intellect nem tom, a lényeg hogy a mágikus sebzést növeli.
SPR = azaz spirit.ne halgassatok silentre!Very Happy a sp-det, és a kritikus ütések esélyét növeli.



...ez mind szép,jó,és MAJDNEM IGAZ! viszont az spr az télleg véd a mágikus támadások ellen!!!! elephant

Gorio1997

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Kasztok leírása - Page 2 Empty Re: Kasztok leírása

Témanyitás  MaNiAc666 Pént. Jún. 24, 2011 1:07 pm

Nagyon szep leiras, csak sajnalattal kozlom hogy az idodet pazaroltad ugyanis a klan mar 1 eve nem letezik es a forumon sincs senki...csak en nezelodok fol neha figyelmeztetni a nepeket akik veletlenul rabukannak erre es a klan tagjava akarnanak vallni, vagy okoskodnak egy jot egy teman csak sajna mint hiaba xD
Etol fuggetlenul mondom meg. szip leiras, vlakinek majd csak jol jon xD
MaNiAc666
MaNiAc666
Admin

Hozzászólások száma : 266
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Galánta, szlovákia

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.